7/24 Hizmetinizdeyiz
Manavgat Tıkanıklık Açma

Karacalar Tesisatçı

Karacalar Tesisatçı

Manavgat tesisat firmamız sayesinde evlerde ya da iş yerlerinde oluşan tüm tesisat tıkanıklıklarından kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşmaktır. Tıkanıklık önemli bir konu olduğu için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bizden hizmet talep ettiğinizde sorununuz anında çözüme kavuşur.

Karacalar Tesisatçı Hizmetleri

Manavgat tesisat firmamız size tüm tıkanıklık hizmetler konusunda yardım eder. İnsanlar evlerinde ya da iş yerlerinde sıklıkla tesisat tıkanıklığı problemi yaşar. Bu durum hem kişilerin tesisatları hatalı kullanmasından dolayı oluşur. Hem de tesisatın ustalar tarafından yanlış yapılması nedeni ile olur. Firmamız tesisat ustalarının karıştığı hataları ortadan kaldırır. Bu sayede tesisat sistemini güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Evlerde ve iş yerlerinde meydana gelen tesisat tıkanıklıklarına hemen müdahale etmek gerekir. Özellikle iş yerlerinde meydana gelen tıkanıklıklar hemen çözüme ulaştırılmazsa; müşteri kayıplarına neden olur. Bu durumda da iş yeri sahibinin yapması gereken tek şey firmamızı aramaktır. Firmamız hemen hizmet anlayışı ile size yardımcı olur. İş yerlerinde meydana gelen tesisat sorunları müşterilerin sizin iş yerinizden rahatsız olmasına neden olur. Hatta çoğu zaman müşterilerin iş yerlerine olan güven duyguları kırılır. Bunun önüne geçebilmek adına siz bizden hizmet talep ettiğinizde anında çözüm ile kapınıza geliriz. İş yerlerinde müşteri henüz durumu anlamadan tüm tesisat tıkanıklıkları ortadan kalkmış olur.

Manavgat tesisat firmamız tıkanıklıkları açarken ileri teknolojiden yararlanır. Firmamızdaki hem tesisat ürünleri oldukça gelişmiştir. Hem de deneyimli ve işinde profesyonel çalışanlar ile iş yaparız. Bu nedenle de müşteriler sergilediğimiz hizmetten her zaman mutlu olur.

Firmamız kameralı robot sistemini tesisat tıkanıklığı için kullanır. Bu sistem tesisatın içerisine bir kamera bırakmadır. Kamera ile tüm tesisat kontrol edilir. Nerede tıkanıklık olduğu ortaya çıkar. Bu sayede eski sistemlerdeki kırıp dökmeler, kameralı sistemde yaşanmaz. Bu durum müşteriyi de oldukça mutlu eder. Çünkü önceden tesisat tıkanıklığını ortadan kaldırmak için tüm tesisatta kırma işlemi uygulanıyordu. Bu durum da bir anda uygulanan alanı şantiye alanına çeviriyordu. Müşteriler tesisat tıkanıklığından sonra bir de yeni tesisat yaptırmak zorunda kalıyordu.

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte uygulanan kamera sistemi sonucunda gereksiz harcamalardan ve temizlikten de kurtulma sağlanır. Manavgat tesisat sayesinde eviniz ya da iş yeriniz herhangi bir zarar görmeden tüm tesisat tıkanıklığına ulaşma sağlanır.

Tesisat Tıkanıklığı

Tesisat tıkanıklığı oluştuğu zaman öncelikle kamera sistemi ile tesisatın içerisini kontrol ederiz. Daha sonra tesisatın içindeki tıkanıklığa ulaşıp; tıkanıklık durumunu ortadan kaldırırız. Bu işlem sırasında da tesisata kesinlikle zarar vermeyiz. Çünkü özellikle lavabo tıkanıklıklarında insanlar lavabolarda etkili kimyasal uygular. Bu sayede tıkanıklığı açarlar. Ancak bu uygulama uzun vadede tesisatı oldukça zarar verir. Çünkü etkili kimyasalı lavaboların içerisine dökmek lavabo tesisatında ciddi hasarlara neden olur. Bu durum da sizi çok daha büyük zararlara sokar. Firmamız sayesinde herhangi bir zararlı durum oluşmaz. Tesisatınızın zarar görmemesi bizim garantimiz dâhilindedir.

Tesisat Tıkanıklığı Nedenleri

Tesisat tıkanıklığı nedenleri arasında pek çok gerekçe sayılabilir. Özellikle evlerde ya da iş yerlerinde giderlerin doğru kullanılmaması tıkanıklığın ana nedenidir. Lavabolara yemek artıklarının dökülmesi, duş esnasında kıl ya da tüylerin gideri yıkaması, tuvaletlere ıslak mendil ya da tuvalet kâğıdı gibi atıkların atılması tesisatta tıkanıklığa neden olur.

Tesisatlar temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı olarak ikiye ayrılır. Temiz su tesisatında meydana gelen tıkanıklık aynı gün çözüme ulaşır. Bu genellikle lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkları kapsar. Lavabolarda sürekli katı şeylerin aktarılması bir süre sonra dirsek borularda kir birikintilerine neden olur. Özellikle mutfak lavabolarından gönderilen yemek artıkları dirseklerde birikir. Bir süre sonra yemek yağları ve kalıntıları donar ve tıkanıklığa sebep olur. Bu tıkanıklığın kesinlikle profesyonel kişiler tarafından çözüme ulaştırılması gerekir. Aksi takdirde tüm tesisatınızda daha büyük hasarlar oluşur. Firmamız tesisat tıkanıklığı konusunda size hizmet verir. İstediğiniz hizmete oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik sizin belirlediğiniz gün ve saatte size hizmet veririz. Çünkü pek çok kişi çalıştığı için gündüz saatlerinde evde bulunamaz. Evlerdeki tıkanıklık için esnek çalışma saatlerine sahip firmalara ihtiyaç duyar. Biz de bu alanda size esnek zaman olanağı sunarız.

Temiz su tesisatında olduğu kadar kirli su tesisatında da pek çok tıkanıklık meydana gelir. Bunlara daha çok tuvalete atılan suda erimeyen cisimler neden olur. İnsanlar maalesef pek çok maddeyi tuvalet giderlerine atar. Bunların içerisinde şampuan kutuları, diş macunları ya da fırçaları gibi pek çok cisim vardır. Bu cisimlerin tuvalette eriyip kanalizasyona karışması oldukça güçtür. Bu nedenle genellikle tıkanıklığa neden olur.

Manavgat tesisat ihtiyacınızın olduğu her alanda size hizmet sağlar. Kirli su tesisat sisteminde de meydana gelen tıkanıklıklarda anında müdahale hizmeti sunar. Bu sayede de dilediğiniz hizmete firmamız sayesinde oldukça kısa sürede ulaşabilme olanağını size sunarız.

Hizmet Verdiğimiz Yerler

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ